Ook in de lente brengen essentiële oliën een heerlijk, fris gevoel in huis. Hier 3 frisse mengsels voor in de diffuser met elk hun eigen specifieke sfeer.
Clean Spring Kitchen
2dr Limoen. 3dr Lavendel. 3dr Rozemarijn. 2dr Citroen. Dit mengsel geeft dat heerlijk, frisse lentegevoel van de grote schoonmaak. Een fijn mengsel als je daadwerkelijk bezig bent met de schoonmaak, maar ook als je je hoofd leeg wil maken en behoefte hebt aan een opgeruimd en ontspannen gevoel.
Spring Blossom
3 dr Wild orange. 2 dr Gember. 2 dr Ylang Ylang. Geeft het gevoel van de ontluikende bloesems in het vroege voorjaar.
Fresh Rainshower
3dr Vetiver. 3dr Citroen. Een heel bijzonder mengsel dat de heerlijke aardegeur na een regenbui benadert.
Meer ideeën voor het mengen van je essentiële oliën vind je regelmatig op mijn facebookpagina.
Heb je vragen naar aanleiding van deze informatie? Stel ze. Vind je de informatie nuttig? Deel het dan met je vriendinnen, zo hebben zij er ook iets aan 🙂
Ik ben altijd bereikbaar via de mail of app. Neem gerust contact op.
Liefs,
Diana
PS. Hier vind je een korte uitleg over de verschillende soorten diffusers. HIER vind je nog meer tips over het gebruik van je essentiële oliën in de diffuser.